שירותי ליווי לאנשי עסקים

שירותי ליווי

אנשי עסקים בינלאומיים מגיעים לפגישות עסקיות, ובמקרים רבים, הם מוזמנים לארוחות ערב במסעדות וכדומה. ולכן, הם נזקקים לליווי של נשים לאותו אירוע. לסוכנויות ליווי שונות יש נשים אשר יכולות למלא בהצלחה את תפקיד המלווה, ויש להן מגוון של נשים בגילאים שונים אשר יכולות להתאים לכל אירוע, ולכן, מומלץ להתקשר לסוכנות של שירותי ליווי ולתאר את האירוע אליו הולכים, והמלווה המתאימה תגיע. היא תוכל להגיע למלון בו מתארח האורח ולצאת עימו למסעדה.

שירות כל היממה

שירותי ליווי ניתנים במשך כל שעות היממה, והם דיסקרטיים מאוד. היות ולכל אדם יש טעם שונה , ניתן לבקש את האישה או הבחורה המתאימה לסגנון של הלקוח. יש נשים בלונדיניות, שחורות, או עם שיער חום, אדום ועוד. גם למבנה הגוף של האישה המלווה יש משמעות, וניתן להזמין ליווי ביזנס ליידיס מלאה או רזה עם גוף של דוגמנית. המטרה היא שהלקוח יהיה מרוצה ושירגיש בנוח עם האישה שמתלווה אליו. על מנת שהערב יהיה מהנה.

ליווי למספר ימים

יש אפשרות לספק אשת ליווי למספר ימים כאשר האורח נמצא בארץ, ורוצה לטייל במקומות שונים בגליל באילת או בירושלים, והוא אינו מעוניין בחיפוש שירותי ליווי זאת לבדו. אישה אינטליגנטית מתאימה תארח לו לחברה בכל הימים הללו, והיא תוכל ללון במלון שבו הוא לן, כאשר מדובר בטיולים למקומות רחוקים, או לפגוש את הלקוח בבקרים לצורך ליווי שלו במשך כל היום. את ההזמנות ניתן לעשות באמצעות אמצעי קשר שונים כמו טלפון, אינטרנט ועוד, והשירות יינתן במהירות.

אירוח לחברה

אירוח אישי צמוד הוא תופעה מוכרת בחברות מערביות, כאשר המטרה היא אירוח לצרכים מסוימים ללא מחויבות גדולה מדי. בסוף הערב או בסוף כל התקופה שנמצאים יחד, נפרדים לשלום ולא מתראים יותר לעולם, וכל אחד חוזר לעיסוקיו. מלוות מקצועיות מטעם סוכנות הליווי מכירות את העבודה, ויעניקו ללקוח את הליווי שלו הוא זקוק על מנת לא להרגיש בודד, וגם כדי לעשות את הרושם הדרוש בפגישות שונות שלו. בילוי משותף בשניים תמיד יותר טוב, במיוחד, אם האורח הוא תושב זר שאינו מכיר את ישראל.