סקס על הדרך

יצאנו לבקר חברים שלנו שגרו מספר שעות מאיתנו. היה חם בחוץ, שיא הקיץ. אני הייתי במכנס קצר וחולצה, את בשמלת קיץ קלה וקצרה. אני נוהג, את יושבת לידי מסתכלת לתוך החלון או המשחקת בטלפון. המבט שלי גולש לפעמים על הרגליים היפות שלך. התעייפת לשבת באותה תנוחה,הורדת את הכפכפים ושמת רגל אחד על הדאשבורד. ישר רציתי להתנפל עליהם, הושתתי את היד והתחלתי ללטף את הרגל כשאני יורד מהאצבעות שלך ועד לירכיים כשאני נוגע בתחתונים שלך. הרגשתי שאני מתחיל להתרגש, כמובן הרגשתי שהזין שלי מתחיל להתעורר. נסענו כבר יותר משעה והחלטנו לעצור ולעשות הפסקה, מצאנו חנייה די מבודדת ליד הכביש ועצרנו שם.

יצאנו מהרכב, הסתכלתי מסביב, היינו לבד. את יצאת מהרכב, התקרבתי אליה ונישקתי אותה. התיישבתי מולך והתחלתי להוריד את התחתונים שלך. שמת רגל אחד על הדלת, ישר התקרבתי לכוס שלך. עברתי עליו עם האף שלי ואז התחלתי ללקק אותך בעדינות. החזקת אותי חזק על הראש, רכבים עברו על הכביש לידינו ואני המשכתי ללקק אותך. לא היה אכפת לי ברגע הזה שמה שמחסה אותנו מהרכבים העוברים זה האוטו שלנו.

אז ראינו משאית נכנסת לאותה חנייה איתנו, עצרנו הכל ונכנסנו לתוך הרכב. התקרבתי אליך ולחשתי לאוזן "רוצה לעבור לאחורה?" בתשובה רק חייכת, הורדת קצת את המכנס שלי, לקחת ביד את הזין שלי ונישקת אותו. אחרי שניה כבר ישבנו מאחורה מכוסים עם חלונות מושחרים. אני ישבתי על הכיסא, המכנס למטה, זין עומד ואת מעלי.

עוד רגע והזין נוגע בכוס שלך, את מתיישבת עוד יותר ואני כבר מרגיש איך הכוס שלך נפתח ומקבל את הזין שלי. אני מלטף את הגב שלי בעדינות ומחכה עד שהוא יהיה בפנים לגמרי. זה גרם לך להוציא גניחה ואז התחלת לרכב עלי. בהתחלה באיטיות ואז עם קצב יותר מהיר. הורדתי את השמלה שלך למטה, שחררתי את השדיים שלך והתחלתי לנשק אותם כמו משוגע. הידיים שלי תפסו את הישבן שלך ועזרו לך עם התנועות. השמלה שלך כבר הייתה דומה יותר לחגורה והייתה הרגשה שאת ערומה.

אני מתעייף מהתנועות העדינות שלך, תופס אותה בצדדים ומתחיל לזיין בכל הכוח ומהירות. אני די קשוח ואת כבר צורחת בכל רעם מהנאה. אחרי מספר דקות הציפורניים שלך כבר עמוק בתוך העור הכתפיים שלי וזה הרגע שאני מגיעה לשיא שלי. אני גומר וממלא את הכוס שלך עם הזרע שלי.

בזה אנחנו מסיימים את מפגש האינטימי שלנו ברכב וממשיכים בדרכינו. בזוגיות טובה כמו שלנו סקס יכול לקראות בכל מקום.