סקס במועדון חשפנות


יש לי חבר שאני מכיר עוד מהלימודים. אחרי שסיימנו את הלימודים התחלנו לעבוד באותה מרפאת שיניים. לפני חמש שנים נמאס לא לעבוד על מישהו והוא החליט להתחיל עסק משלו. הוא הצליח ובגדול. היום הוא מרוויח סכומים מאוד נחמדים. למרות זה, נשארנו חברים טובים והרבה יוצאים ביחד ונזכרים את הזמנים ההם. שמתי לב שכסף די מהר משנה אנשים. בזמן שהוא היה רופא שיניים רגיל, הוא היה כמו כולם – משפחה, עבודה. ברגע שהוא התחיל להרוויח המון כסף הוא זרק את אשתו עם ילד והתחיל עם חיים אחרות לגמרי. הוא החליף מאהבות כמו כפפות, לא התבייש להשתמש בשירותי נערות ליווי של גיישה אסקורט ובילה לא קצת זמן במועדוני חשפנות. כמה כסף הוא בזבז שם, אני לא רוצה לדעת. 
פעם אחד הוא סחב אותי לאחד המועדונים ביחד איתו. הסכמתי כי אשתי עם הבת הייתה בחו"ל בחופשה. לפני שנכנסנו למועדון הוא אמר שהוא משלם על הכל. היה לו חוב אליי, לכן לא התווכחתי יותר מידי. ישר הלכנו לחדרים פרטיים, שלוש דקות אחרי זה הביו לי לחדר שבע בנות לבחירה. אחרי כמה דקות של ספקות ופקפוקים בחרתי בלונדיניתי שזובה עם שדיים יפים. היא הייתה נראית בגיל 22, לבושה בהלבשה תחתונה שחורה עם גרביונים סקסיים. היה לה גוף מאוד יפה ורזה עם בטן שטוח. כמה דקות היא רקדה על העמוד ולאט לאט מתפשטת לגמרי. 
הרגשתי שהזין שלי מתחיל להגיב וברגע שהיא הסתובבה אליי עם הגב ונעמדה על ארבע עם רגליים פתוחות רחב, ראיתי את הכוס שלה. זה חרמן אותי נורא. היא המשיכה את המשחק שלה. הורידה את היד שלה לכוס ופתחה את השפתיים שלה עם אצבעות. אז היא החליטה כנראה להכניס אותי לשוק והתחילה לאונן. ברגעים האלה רציתי לעצמיד את הכלבה הזאת לרצפה ולפרק את החורים שלה עם הזין, אבל ידעתי שזה נגד החוקים של המועדון. ישבתי ממש קרוב לכל ההופעה וראיתי שהכוס שלה נרטב. 
היא המשיכה ללטף את הדגדגן שלה וראיתי שהיא נהנית מזה, הבנתי שכל מה שהיא רצתה זה להגיע לאורגזמה. פתאום היא עצרה, הסתובבה אלי עם מבט לא מבין ועמרה עם עצבים בקול שלה: "למה אתה מחכה? כמה אני צריכה להמתין? עוד עשר דקות הזמן שלך נגמר ואני לא רוצה שתתלונן אחרי זה"
לא האמנתי לאוזניים שלי, הייתי בטוח  שבמועדוני חשפנות לא נותנים שירותי סקס. כנראה זה היה מועדון מהסוג אחר. הבנתי שאני יכול לזיין אותה כאן ועכשיו. רק המחשבה הזאת גרמה לראש שלי להסתובב. לא ידעתי ממה להתחיל, אבל הזמן אזל ומר. החלטתי לזיין אותה מאחורה. אמרתי לה להחזיק חזק על העמוד. הורדתי את המכנסיים שלי ובקושי נזכרתי איך לובשים קונדום. מזמן לא השתמשתי באחד. התקרבתי אליה והחדרתי את הזין שלי בכל הכוח. היא כמעט נפלה מעוצמה. לקחתי את השיער שלה ליד, לא היה לה אפשרות לזוז יותר מידי. התחלתי לזיין אותה, לא מהר מדי, אבל בתנועות חזקות. ראיתי במראה איך עם כל דחיפה השדיים שלה קופצות. לא היה לי יותר מדי זמן, הייתי חייב לגמור מהר. הגברתי את המהירות ואז סוף סוף הרגשתי לחץ. שני אחרי זה התחלתי לגמור.