נערת ליווי צריכה לקבל שכר הולם

למה נערת ליווי צריכה לקבל שכר הולם, ואיך זה פוגע בכם כשהיא לא

בואו נתחיל מהבסיס – עבודה בכפייה, או תחת סחיטה ואיומים, ולא משנה מה המקצוע שאתה עוסק בו, כמה אתה מרוויח, או מה תנאי ההעסקה שלך – היא דבר רע. לא משנה מאיזה כיוון מסתכלים על זה, כל עוד יש העסקה בכפייה בתוספת אלימות פיזית ומילולית צריך לפעול כנגדה. נערת ליווי שפוגעים בה תהיה לעיתים קרובות נקמנית, תתדרדר לסמים (עם עזרה, לעיתים, מבעל העסק), תפגע בעצמה ובסובביה, ובאופן עקרוני לא תעשה את עבודתה כראוי. אתם יכולים להאשים אותה? אני יודע שאני לא.

כשאתם מחפשים שירותי ליווי בתל אביב תחליטו לשלם יותר – זה יוצא יותר משתלם לכולם

קחו את הדוגמה של שחקני נבחרת מקסיקו בכדורגל – http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4088528,00.html. הם כנראה בחרו להזמין שירותי ליווי לא איכותיים, והבנות מצאו סוף סוף מקום לעשות בו קצת כסף, אז הן לא חשבו פעמיים. אם השחקנים היו בוחרים להזמין שירותי ליווי יוקרתיים, בהם נערת ליווי מרוויחה מאות שקלים (או דולרים) בשעת עבודה, לדעתכם הן היו שוקלות לגנוב מהן? קרוב לודאי שלא. כשאתם תומכים בשירותי ליווי אקסקלוסיביים במחירים גבוהים, אתם בעצם תומכים במעסיקים שמשלמים כראוי לעובדות שלהם, שדואגים שאת השירותים אתם תקבלו בצורה הטובה ביותר, בזמן אותם הזמנתם, ובלי לנסות לעשות עליכם קומבינות מהצד כמו לשלוח בחורה אחרת מזו שהבטיחו לכם.

נערת ליווי היא חוקית בחלקים גדולים מהעולם, אך אצלנו לא

למרות שזה נשמע כמו דבר חיובי, העובדה שלא ניתן להזמין נערת ליווי יוקרתית באופן חוקי בארץ פועלת לרעתנו – כמו בכל מקצוע אחר בעולם שיש לו ביקוש, אם הוא לא חוקי, בעיקר עבריינים ואנשי עולם תחתון מתעסקים במקצוע. אם אתם מזמינים שירותי ליווי זהב אתם תומכים באנשים הלגיטימיים היחידים שעוד יש בעסק, ומנסים לעזור לממשלה לעשות את ההחלטה הנכונה בו כולם ירוויחו. כי הרי זה ברור, ביום שבו שירותי ליווי יהיו חוקיים בארץ, המדינה תרוויח ע"י מיסים מוגברים, למשטרה יהיו יותר כוחות לעבריינים אמיתיים, הלקוחות יקבלו מוצר עם הבטחה, והנערות יקבלו תנאים טובים יותר. כולם מרוויחים.