ניסיונות הראשונות של בנות


בסוף כיתה י"ב ביליתי די הרבה זמן אצל חברה שלי ענת. למדנו ביחד וגרנו קרוב אחד לשני, היינו חברות ממש קרובות ודיברנו על הכל, גם על דברים אינטימיים. יום אחד הגעתי אליה, היא הייתה אחרי המקלחת. היא פתחה לי את הדלת, התנשקנו על הלחי ונכנסתי אליה. על הראש שלה הייתה מגבת והיא הייתה לבושה בחלוק קצר וכפכפי בית על הרגליים. הורדתי את המעיל שלי והיא משכה אותי למטבח לשתות תה.

דיברנו על כל מני חדשות מה בית ספר, במיוחד על הזוגות החדשות. אז השיחה עברה לשיחה על בנים ואז לסקס. בסוף התחלנו לדבר על בנות וזה הייתה הרגע שענת אמרה לי שקיים גם סקס בין בנות. אמרתי לה שאני מכירה ,אבל לא ניסיתי את זה עם אף אחת.

-"אם הייתה לי הזדמנות, אולי הייתי עושה את זה"

-"מה איתי? אני מוצאת חן בעינייך?" – ענת הורידה את המגבת מה ראש ופרשה את השיער הרטוב שלה.

היא נשכבה על הגם ופרשה את הרגליים שלה. הגיעה תורי לפנק אותה במפגש האינטימי שלנו. היא אמרה לי מה לעשות והובילה כל הדרך כמו אחת עם ניסיון יותר עשיר. המיצים שלה זרמו לי לפה בכמויות ואהבתי כל טיפה. אחרי שגם היא גמרה שכבו מחובקים עוד כמה דקות והתחלנו לסדר את עצמינו.

-" את האמת כן, מאוד"

היא התקרבה אלי ונישקה אותי על השפתיים. זה הרגיש ממש נעים. די מהר שטפנו את הכלים, ניקינו את השולחן והיא משכה אותי לחדר שינה. שם התחלנו להתחבק ולהתנשק. ליטפנו את הגופים אחת של השניה. היא עזרה לי להתפשט וברגע שנשרתי רק בהלבשה תחתונה שלי היא הורידה את החלוק שלה ונשארה ערומה. היא התחילה לנשק את כל הגוף שלה בזמן שאם הידיים היא ניסתה להוריד את החזייה שלי. אחרי זה היא הורידה גם את התחתונים שלי והפילה אותי על המיטה. היא ליטפה את השדיים שלי, הפטמות שלי התקשו ולמטה הרגשתי רטיבות. אז היא נישקה את השדיים והתחילה לרדת עם הנשיקות למטה אל הבטן ואז למקום האינטימי שלי. היא מצא את הדגדגן שלי והתחילה למצוץ אותו בעדינות.

אז היא העבירה עם הלשון על כול האורך של הכוס שלי ונכנוס לתוכו. התחלתי לגנוח וסגרתי את העיניים שלי. היא ניסתה להיכנס כמה שיותר עמוק ולזוז כמה שיותר מהר. הגניחות שלי הפכו לצרחות, האצבעות שלי תפסו את הסדינים. אז הגוף שלי התכופף והרגשתי את האורגזמה.

שכבנו אחרי זה אחת ליד השניה וליטפנו את עצמינו עם הידיים עם חיוך על הפנים.

-"שמחתי לענג אותך, אהבת את זה?"

"בטח" – נישקתי אותה על האף.