מפגש אינטימי עם נערת ליווי

היא בלעה אותו בעדינות והתחילה למצוץ וללקק את הראש עם הלשון. זה היה בחורף, באותם הימים הכל כך כיף להיות בחוץ. הסתכלתי דרך החלון, היה שקט. היא לקחה את האשכים שלי ביד והתחילה לשחק איתם. הייתה לי הרגשה של שקט ושחרור. הזין שלי כבר עמד, היא ידע איך לתת סקס אורלי. הסתכלתי עליה, השיער שלה גלש על הכתפיים, הראש שלה היה זז בקצב יחסית מהיר. שמתי את היד שלי על הטוסיק שלה והאצבע שלי חדרה לתוך הכוס שלה. היא רק בלעה את הזין שלי עמוק יותר, הרגשתי איך הוא נתקע עמוק בגרון שלה. לא מיהרנו לשום מקום, לכן נהניתי מכל מגע של הלשון שלה.

היא הייתה שקטה ואני הרגשתי איך משקיעה. היא הלבישה את הראש שלה על הזין חזק יותר עם כל תנועה שלה. שובבה קטנה, רוצה שאני ימלאה את הפה שלה עם זה. נזרקתי על הכורסה, הראש שלי הסתובב, זין היה קשה כמו אבם, הרגשתי צמרמורת בגוף, ידעתי שאני הולך לגמור עוד מעט. לקחתי אותה בשיער והתחלתי לזיין חזק בתוך הגרון. דקה אחרי זה התחלתי למלא את הפה שלה בזרע, היא ניסתה לבלועה, אבל זה היה יותר מדי. הוצאתי את הזין שלי והמשכתי לשפוך על הפנים ועל השדיים שלה.

זה לא היה הסוף למפגש אינטימי שלנו, אחרי שהיא סידרה את עצמה במקלחת הראתי לה את כל הכישורים שלי בסקס ואת המבחר הענק של תנוחות שאני מכיר.

גיישה אסקורט