מכתב אהבה


אלעד, אני רוצה אותך! אני רוצה בטירוף! הגוף השזוף והחזק והשרירי שלך משגע אותי! איך אני רוצה לנשק אותך, מהאצבעות רגליים ולעלות למלה על הרגליים השרירים שלך. אני אוהבת את הריח של האשכים שלך ואת הטעם של הזין שלך. אני רוצה ללקק אותו, לנשק, למצוץ ולנשוך. לעלות יותר למלה, כאשר בלי רצון מיוחד אני עוזב את האיבר שלך. אני ממשיכה לנשק את הבטן שלך, חזה, צוואר ואז גם את השפתיים. אנחנו מתנשקים בנשיקה ארוכה ותשוקתית. אני לוחשת לאוזן שלך שאני הולכת לרכב עליך ולענג אותך. אתה מחייך ומנסה לתפוס אותי בטוסיק. אני דוחפת את הידיים שלך ואתה מחביא אותה מאחורי הראש שלך.

המיצים שלי נוטפים על הזין שלך, אני לוקחת את הזין שלך בידיים. הוא קשה כמו אבן, הוא חם ושורף לי את היד. אני מעבירה איתו על השפתיים התחתונות שלנו ומתחילה להתיישב עליו באיטיות, הוא בפנים, הוא ממלא אותי. אתה לא מבין עד כמה אני רוצה אותך. אני מתחילה לגלוש על הגוף שלך. הוא יצאה ממני לכמה סנטימטרים ואז הוא נכנס עמוק לתוך הגוף שלי. שנינו רועדים מהתשוקה ורצון לא לסיים את העינוי המתוק הזה. הסקס שלנו ממשיך עוד מספר דקות, אבל זה לא יכול להימשך לנצח.

אני מתהפכת על הגב שלי, עכשיו אתה למלה. אתה מזיין אותי בקצב שלך. אתה מכניס בכוח ויוצא במהירות. אתה מזיין אותי לכל האורך של הזין שלך. יותר מהר, עוד יותר מהר. אני מרגישה שאני גומרת. אני כבר לא מנסה לעצור את הצרחות שלי. ואז אני מרגישה שאתה ממלא אותי בזרע שלך.

אנחנו מאבדים את תחושת הזמן והמיקום, זה ניראה שהמפגש האינטימי שלנו נמשך לנצח…..