חברה

היה יום מדהים ואני עם חברה שלי החלטנו לברוח מהעיר, לנוח קצת ולשחות. לקחנו את דברים וקפצנו לרכב. אני וחברה שלי היינו בזוגיות כבר הרבה זמן ועוד לפני זה גם היינו חברות מאוד טובות. גם את הסקס ניסינו ביחד בפעם הראשונה. אהבנו את הגוף אחת של השניה מאוד ובמיוחד גם לענג את החורים שלנו ולגרום להנאה מיוחדת מאוד.

בדרך היא סיפרה סיפרה לי שיש לה רעיון מיוחד ואני בטוח אוהב את זה. עם ציפייה מאוד גדולה הגענו למקום הסודי שלנו. זה היה מקום ליד נהר שאף אחד לא היה מגיעה לשם. שמנו שמיכה והחלטנו קצת להשתזף. אבל חברה שלי לא הייתה מסוגלת לשמו הרבה זמן על הרעיון שלה בסוד והוציאה דילדו ענק מהתיק שלה. הוא היה במאת גדול, משהו 20-25 ס"מ, צבע ורוד בהיר, הוא היה ניראה כמו דבר האמיתי. מחשבות מלוכלכות התחילו לרוץ בראשי והרצון לנסות אותו גדל בכל שניה.

היא פתחה את החזייה של בגד ים שלי והתחילה לעבור עם השפתיים על כל הקימורים של הגוף שלי. חיכיתי בלי נשימה עד שהיא תגיע לכוס שלי, אני מאוד אוהבת כאשר היא מלקקת לי. אז היא גלשה עם הלשון על הבטן שלי ואז היא השכיבה אותי על הגב ועלתה עלי בתנוחת 69, ככה שהכוס שלה היה מול הפנים שלי. הלשון שלה התחיל לענג את החור שלי, הכנסתי אצבע לחור שלה והתחלתי לזיין אותה בעדינות. הגניחות שלנו היו כאחד, שתינו היינו על הגבול.

אז בפתאומיות היא קמה ולקחה את הילדו, הלבישה קונדום עליו ושאלה אותי -"מוכנה לשחק?". היא ביקשה ממני לעמוד על ארבע ואני בשמחה עשיתי את זה. היא התחילה לטייל עם דילדו על הטוסיק שלי ואז הצמידה אותו לשפתיים של הכוס והתחילה לדחוף אותו בפנים. זה היה מאוד מהנה. גל של חום עבר דרך כל הגוף שלי, היא התחילה להגביר את הקצב ואורגזמה הגיעה מאוד מהר. אחרי שעשיתי איתה את אותו הדבר, שחינו ונסענו הבייתה. אבל החבר החדש שלנו היה חלק בלתי נפרד במפגשים האינטימיים שלנו עוד הרבה זמן.